• Неодамнешно
  • -6 %
10pcs/пакет Риболов Мами со Справи кутија Мека Мамка Minnow Намамат Риболов Додатоци

10pcs/пакет Риболов Мами со Справи кутија Мека Мамка Minnow Намамат Риболов Додатоци

DEN 317.00
DEN 337.44

Количината на стоката
Това е достапна


Тежина : околу 7.5 g
Пакетот вклучува : 10pcs/многу
Превозот И Ракувањето Со :
Сите предмети ќе бидат испратени од нашиот магацин во Кина директно. Ние ќе брод во светот, ако се најде нема превозот во вашата земја, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме проверете ја вашата адреса и цел за детали внимателно. Повеќето пакети кои се испраќаат надвор во рок од 1 работен ден по уплатата верификација. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или лоши временски услови. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Повеќето пакети може да се примени во 10-25 работни дена. Пакети на Бразил потрае подолго време.
Начини На Плаќање :
Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекувам да вашиот бизнис во иднина.
Можете да платите користејќи Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.
Други Услови & Услови :
Почитувани купувачи, ние навистина го цениме вашата нарачка, ако ви се задоволни со нашата предмет или услуга, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ги реши сите прашања пред да замине повратни информации. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО, ако нема одговор за вас во рок од 48 часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.

Клучни карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерото,Со Крак
Број На Модел На:
BQ0001
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Бесплатни Фишер
превозот:
Бесплатен превозот
Пад на превозот:
Поддршка

Слични производи во категоријата