• Неодамнешно
  • -25 %
Banshee 1PCS Висок Квалитет Мека Мамка Живеат Целна Жаба Намамат SF01 50mm 11g Snakehead Намамат Topwater Симулација Жаба Риболов Намамат

Banshee 1PCS Висок Квалитет Мека Мамка Живеат Целна Жаба Намамат SF01 50mm 11g Snakehead Намамат Topwater Симулација Жаба Риболов

DEN 152.00
DEN 202.56

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
LY-Жаба-мали
Бренд Име:
Banshee
Бои:
7 бои за опција
категорија:
Мека Мамка
Име на производ:
Мала Жаба
Должина:
50mm
Тежина:
11g
Намамат Класа:
топ вода
кука:
Кинески Бренд
Кука големина:
3/0#
Мамка тип:
Мека Мамка
погоден:
слатководни

Слични производи во категоријата