• Неодамнешно
  • -50 %
Trulinoya LY09 40mm 6g Topwater Риболов Намамат Жаба Двојно Кука Вештачки Мамки За Игра Риба Бас И Snakehead

Trulinoya LY09 40mm 6g Topwater Риболов Намамат Жаба Двојно Кука Вештачки Мамки За Игра Риба Бас И Snakehead

DEN 264.00
DEN 528.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
Trulinoya
Број На Модел На:
LY09

Слични производи во категоријата