• Неодамнешно
  • -45 %
TSURINOYA Explorer Метал VIB Мамка 7g 10g 15g Swimbait Со 2 Treble Куки Риболов Намамат Leurre Dur Peche Вештачки Pesca Souple

TSURINOYA Explorer Метал VIB Мамка 7g 10g 15g Swimbait Со 2 Treble Куки Риболов Намамат Leurre Dur Peche Вештачки Pesca Souple

DEN 164.00
DEN 298.56

Количината на стоката
Това е достапна

TSURINOYA Explorer Метал VIB Мамка 7g 10g 15g Swimbait Со 2 Treble Куки Риболов Намамат Leurre Dur Peche Вештачки Pesca Souple Карактеристики :
1. Бренд : Trulinoya(Tsurinoya)
2. Тип : Метал Fishing Lure
3. Тежина : 7g, 10g, 15g
4. Боја : 3 Бои како сликата шоу , не може да биде мала diffrence.
5. Око : 3 D Очи
6.Кука : 2 парчиња Остри Treble кука
Пакетот вклучува :
1 Pc Метал Риболов Намамат
Нарачките обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, Epacket
Време На Испорака :
Парите ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производи
купувачот нареди.
Секоја парцела ќе бидат проверени пред тие се испраќаат надвор, па шанса на ова е мала.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа откако сте ги примиле производи. Ви благодариме!!
Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ви благодариме! Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети.

Клучни карактеристики

Големина:
7g, 10g
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
парче
Број На Модел На:
K5
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
TSURINOYA
категорија:
Метал VIB Риболов Намамат
Големина:
7g, 10g, 15g
боја:
3 Бои Како Сликата Шоу
Материјал:
Целосен Метал
Око:
3d очи
кука:
2 Парчиња Treble Куките
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата