• Неодамнешно
година KAWA Barde Демонот Мека Мами 50мм /0.9 g 8pcs/многу, 4 Бои, Меки Мами, Мека Мамки Пластични Црв Копачка Крап Риболов Мами

година KAWA Barde Демонот Мека Мами 50мм /0.9 g 8pcs/многу, 4 Бои, Меки Мами, Мека Мамки Пластични Црв Копачка Крап Риболов

DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

боја:
Бела, Жолта, Темноцрвена, Виолетова
Позиција:
Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
kawa
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат

Слични производи во категоријата