• Неодамнешно
  • -40 %
Meredith Луди Shiner 13cm 17.4 g 4pcs Риболов Мека Намамат Wobblers Намамат Риболов Справи со Силиконски Вештачки Мамки Мека Намамат Minnow

Meredith Луди Shiner 13cm 17.4 g 4pcs Риболов Мека Намамат Wobblers Намамат Риболов Справи со Силиконски Вештачки Мамки Мека

DEN 288.00
DEN 479.04

Количината на стоката
Това е достапна


MEREDITH Луди Shiner Карактеристики : Природни пливање акција Одредени пластични делови густина за подобра рамнотежа и акција Обичај MEREDITH 2-тонови на боја процес додадете лигњи мирис со себе

Клучни карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
JXS04-13
Бренд Име:
MEREDITH
Тежина:
17.4g
Должина:
130mm
Пакет:
4pcs/Пакет
Функција:
мека намамат
Материјал:
квалитет на меки материјали
Бои:
20 бои
забелешка:
еден пакет една боја

Слични производи во категоријата