• Неодамнешно
10PCS Риболов заштита од гребење со лажица ги намамат кука мамки Кука 7g

10PCS Риболов заштита од гребење со лажица ги намамат кука мамки Кука 7g

DEN 287.52

Количината на стоката
Това е достапна


Големина : 7g
Пакет се вклучени 10 PCS
Боја ќе се испрати по случаен избор.

Клучни карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
Jigging
Бренд Име:
Tittackfishing
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата