• Неодамнешно
  • -30 %
AOCLU wobblers Супер Квалитет 4 Бои 9.5 cm 17g Тешко Мамка Minnow Чудак VIB Stik Риболов мами Бас Свежи Солена вода 4# VMC куките

AOCLU wobblers Супер Квалитет 4 Бои 9.5 cm 17g Тешко Мамка Minnow Чудак VIB Stik Риболов мами Бас Свежи Солена вода 4 VMC куките

DEN 205.00
DEN 293.28

Количината на стоката
Това е достапна


7971321862648685 ТОПЛА ПРОДАЖБА US $ 5.71 /парче US $ 4.25 /парче US $ 5.70 /парче US $ 4.02 /парче US $ 3.60 /парче US $ 28.46 /парче Функција :
-VMC Куки; Големата Вода Отпорност на Resistence
- Рамна Површина Прстени За Подобрување На Тест Тежина
-Суровини Од Јапонија Што Организмот Чиста Јасно
-Телото Запечатен Со Ултразвучно испитување; Нема Вода Во По Време на Употреба
Домашно МИЛЕНИЧЕ Кутија за Пакување
Бои На
Бои Б
Бои C
Бои D

Клучни карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
HQ95
Бренд Име:
AOCLU
Должина:
95mm
Тежина:
17.0g
Тип:
Stik
акција:
Тоне
длабочина:
Сите Класа
Куките:
VMC 4#
Прстени Inna Кол.:
4.0 mm
Тело Материјал:
ABS Од Јапонија

Слични производи во категоријата