• Неодамнешно
  • -47 %
Чудак Риболов Намамат Lur 8 КОМПЈУТЕРИ/Број 8 Боја Лажни Намамат Вештачки Мамки 6# Куки Пластични Пливање Длабочина 0.6 - 1.8 m Намамат Сет

Чудак Риболов Намамат Lur 8 КОМПЈУТЕРИ/Број 8 Боја Лажни Намамат Вештачки Мамки 6 Куки Пластични Пливање Длабочина 0.6 - 1.8

DEN 482.00
DEN 910.08

Количината на стоката
Това е достапна

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница. Никогаш не сум имал таква ниска цена , Не пропуштајте ја последната Можност !
Ако ви се допаѓа други Lenght или стил риболов Мами , ве молиме
Посетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам

Клучни карактеристики

Бренд Име:
SeaKnight
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
ZD3YR080
категорија:
Намамат
Lenght:
7cm
Тежина:
9.6g
Куките:
6
боја:
8
Очи:
3d очи

Слични производи во категоријата