• Неодамнешно
  • -14 %
60cm Или 120cm Нерѓосувачки Челик Морски Телескопски Риболов Gaff Алуминиум Легура Копје Кука Риба се Справи со Отворено Риболов Алатка Топла

60cm Или 120cm Нерѓосувачки Челик Морски Телескопски Риболов Gaff Алуминиум Легура Копје Кука Риба се Справи со Отворено Риболов

DEN 274.00
DEN 318.72

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : Направен од врвен квалитет метал со исклучителна изработка, цврстина и трајни доволно. Одликувајќи се со жилет-остри нерѓосувачки челик кука за брзо, лесно испраќање на големи риби. ЕВА пена рачка за максимална грчевито држејќи се за моќ и удобност на работат. Полиран алуминиум шахти се силни, лесни и се наменети за долгорочна употреба во saltwater и други тешки опкружувања. Стигнале дизајн, тоа е удобен за носење. Идеален за saltwater риболов, чамец рибарски, кајак риболов Описи : Дизајнирани специјално за рибарите. Изграден на земјиште големи риби видови и опасни заби риба. Погоден за сите видови на тешка категорија риболов активности. Карактеристики : Материјал : метал Целосно отворен должина на : 1#60cm, 2#120cm се Намали должина на : 1#26cm, 2#46cm Боја : сребро & црна Пакет се вклучени : 1 x Телескопски Риба Справување со( Постојат два изборни типови, ве молиме изберете тоа како што треба. Ви благодарам!) Белешки : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. 2.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!

Клучни карактеристики

Големина:
26cm-120cm
Тип:
Риболов Gaff
Бренд Име:
OUTAD
Материјал:
Метал
Големина 1:
Се намали должината=26cm, Полн со отворен должина=60см
Големина 2:
Се намали должината=46cm, Полн со отворен должина=120cm

Слични производи во категоријата