• Неодамнешно
3pcs/set летаат врзување пинцети анти-статички криви& директно избрани летаат риболов сребро форцепс ексклузивни летаат врзување алатки за полнење

3pcs/set летаат врзување пинцети анти-статички криви& директно избрани летаат риболов сребро форцепс ексклузивни летаат врзување

DEN 287.52

Количината на стоката
Това е достапна


3pcs/set летаат врзување пинцети анти-статички криви& директно избрани летаат риболов сребро форцепс ексклузивни летаат врзување алатки за полнење
Карактеристики : Ова е нова развиена летаат врзување ексклузивни пинцети комбо, вклучува три стилови,
дизајни за да ги задоволат различни користење на целта.
Спецификација : Anti-Static/304/402 од нерѓосувачки челик материјал
Професионална форма, ригидност структура, долг работен век
Непречено функционирање, висока ефикасност
Пакување : 1pcs* зависник совет Tweezer
1pcs* директно Tweezer
1pcs* криви совет Tweezer

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Кралската Sissi
Тип:
поправка на комплет

Слични производи во категоријата