• Неодамнешно
  • -29 %
Светло сина Правоаголник octagon форма добар квалитет кристално стакло pointback лабава rhinestones diy прибор за Облека SWCP012

Светло сина Правоаголник octagon форма добар квалитет кристално стакло pointback лабава rhinestones diy прибор за Облека SWCP012

DEN 145.00
DEN 204.00

Количината на стоката
Това е достапна


(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цена на изведба)
Светло сина Правоаголник Octagon форма pointback rhinestones
Големина : 4x6mm 6x8mm 8x10mm 50pcs/торба /10x14mm 20pcs/торба 13x18mm 30pcs/торба/ 18x25mm 15pcs/торба
Употреба : се помине уметност ,прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.
Материјал : кристално стакло
Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи. Сите наши стоки се бесплатни. Поради оскудните профит , Обично помалку од $ 5 коса Кина Пост Обичен Мал Пакет , логистика информации не е следење . Повеќе од $ 5 испрати Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) или send e Packet . Логистика следење на информации,се Надевам дека поголемиот дел од купувачите се разбере. Умот кој е внимателно да се пука . (Ако сите пакети се изгубени или одложи, ние имаме целосна наплата, немојте да се грижите)
[физичка слика]
Вид на снимање, поради камерата и светлината, итн. таму е малку боја, професионалци кои внимателно шут
Повеќе Боја Купи Линк

Клучни карактеристики

боја:
4x6mm 50pcs, 6x8mm 50pcs, 8x10mm 50pcs, 10x14mm 30pcs, 13x18mm 30pcs, 18x25mm 15pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Големина:
4x6mm 6x8mm 8x10mm 10x14mm 13x18mm 18x25mm
Стил:
Pointback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Техника:
Самолепливи
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Број На Модел На:
SWCP012
Материјал:
Стакло
Обликот:
Правоаголни Octagon
боја:
Светло Сина
Материјал:
ААА+ Кристално Стакло
Употреба:
Фустан,Чевли,Чанти,Облека,автора продолжува да работи уметност DIY Декорација
Техника:
да се шие на

Слични производи во категоријата