• Неодамнешно
(5PCS) трговија на Големо рачно изработени beaded булчински розово злато сребро кристално јасно кристал appliques железо за свадба фустани WDD0403

(5PCS) трговија на Големо рачно изработени beaded булчински розово злато сребро кристално јасно кристал appliques железо за свадба

DEN 1248.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Бренд Име:
NBL-INC
Стил:
Pointback
Број На Модел На:
WDD0403
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
боја:
роуз злато ноктот, јасно кристал,слонова коска бисери
Употреба:
свадба фустан, вечер фустан, headband, торба..итн.
Пакување:
5pcs по многу
Материјал:
Кинески одделение На кристал, стакло,бисери
is_customized:
Yes
Техника:
Рака beaded
Големина:
29cm L x 5cm W

Слични производи во категоријата