• Неодамнешно
  • -9 %
10Yards Bling Вода Капка Јасно Кристално Сребро/Злато Кристал Скратува Средување на Кристално Стакло Трим Strass Декорација За Фустан

10Yards Bling Вода Капка Јасно Кристално Сребро/Злато Кристал Скратува Средување на Кристално Стакло Трим Strass Декорација За

DEN 5111.00
DEN 5616.00

Количината на стоката
Това е достапна


Опис :
Име : кристал уреденост.
Материјал : кристал/месинг.
Количина : 10yards.
Како различни причини,вистински објектот можеби е различна од слики,ако се грижите за неа,ве молиме да ги преиспитаме потоа цел,ви благодарам.
Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија" "во мојата продавница, ви благодариме.

Клучни карактеристики

боја:
Clearstonesilverbase, Clearstonegoldbase
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
ML70
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Бренд Име:
AIWUJIA
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Обликот:
Круг
Техника:
DIY
Големина:
10Yards

Слични производи во категоријата