• Неодамнешно
  • -22 %
Бесплатен Превозот, 100pcs/Многу, 9x17mm, 12x23mm Кристал AB / Заоблачено AB Крило смола шиење на камења рамен грб да се шие на камења

Бесплатен Превозот, 100pcs/Многу, 9x17mm, 12x23mm Кристал AB / Заоблачено AB Крило смола шиење на камења рамен грб да се шие

DEN 177.00
DEN 227.04

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме испратете се враќа во соодветна амбалажа.
· Задоволство на клиентите е многу важно за нас.
· Ако сте итно да добиете на стоки или Кина Пост услуга не покрива вашата земја, можете да изберете експресна испораката преку DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS .
· Ние може да се испрати на предмети во 3-7 работни дена од приемот расчисти исплата.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот.
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош. Со ЕМС , тоа ќе потрае 5-8 дена да вашиот место. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно.
· Aliexpress Зачувам е еден од водечките трети лица онлајн плаќање платформа.
Достапни Форми : Круг, Овал, Капка Солза, Срцето, Триаголник, Квадрат, Marquise, Правоаголник, Космички, итн. Ако тоа не е работен во некои земји со различни тарифни правила, купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот!
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно.
· Откако се врати била примена, ќе испрати наплата до вас. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба.
Плаќање
· Можете да платите со нас преку Aliexpress Зачувам преку вашата Банкарска Картичка.
9x17mm, 12x23mm Кристал AB / Заоблачено AB Крило смола да се шие на камења рамен грб шиење на камења
Материјал на Шиење На Камења : Смола
Големина на Шиење На Камења : 9x17mm, 12x23mm
Боја на Шиење На Камења : Кристал AB / Заоблачено AB
Обликот на Шиење На Камења : Крило, Рамни Назад ( 2 дупки за шиење на )
Техника : да се Шие на
Монистра Тип : Лабава да се Шие на Камења
Пакување Количина : 100pcs/Многу
Пакување Детали : Стандардни кутија, пластични листови обвиткани со филмот во safe белата кутија и потоа во тетрапак. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина.

Клучни карактеристики

Големина:
9x17mm, 12x23mm
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Бренд Име:
ТОП BLING
Обликот:
крило
Точка име :
Крило Смола да се Шие на Marquise
Материјал на Шиење на Камења:
Смола
Боја на Шиење на Камења:
Кристал AB / Заоблачено AB
Големина на Шиење на Камења:
9x17mm, 12x23mm во дијаметар
Обликот на Шиење на Камења:
Крило, Рамен Грб со Бран на работ
одделение:
Скапоцени Камења во прво Одделение ААА
Техника:
да се шие на
Употреба:
Облека, Чевли, Чанти, Капи, Накит, итн.
Пакување количина:
100pcs/торба за 1 Многу
оригиналниот:
Жеџијанг, Кина

Слични производи во категоријата