• Неодамнешно
  • -40 %
Езеро сино Правоаголник octagonal форма Кристално Стакло flatback да се шие на Анти кука D форма ноктот rhinestones,Diy прибор за Облека

Езеро сино Правоаголник octagonal форма Кристално Стакло flatback да се шие на Анти кука D форма ноктот rhinestones,Diy прибор

DEN 120.00
DEN 199.20

Количината на стоката
Това е достапна


Точка име : да се Шие на Г форма ноктот камења
Боја : сино Езеро
Големина : 8x10mm 30pcs, 10x14mm 20pcs, 13x18mm 20pcs, 18x25mm 10pcs
Облик : Правоаголник octagonal
Материјал : стакло, метал сребро назад со дупка.
Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.
Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите. Квалитетот е најдобар и цена е најниска. Нашиот профит се многу ниски, па за нарачки помалку од $5, ние ќе испрати економски пакети (парцели немаат следење на информации). Повеќе од $5, ние ќе испратиме стандард логистика (со следење на информации). Сепак, без оглед на економските пакет или стандард класа, ние сме посветени на целосна наплата ако пакет е изгубен во текот на транспортот.
【Фото покаже】 Стока слики се направени во физичка форма. Поради влијанието на времето, светлина, технологија, камери и монитори, ќе има некои хроматските аберации на слики, на која не е голем квалитет причина.
Една боја, кликнете на сликата за да ја внесете купување линк(Д форма ноктот)
Една боја, кликнете на сликата за да ја внесете купување линк(четири ноктот)

Клучни карактеристики

Големина:
8x10mm 30pcs, 10x14mm 20pcs, 13x18mm 20pcs, 18x25mm 10pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Стакло
Техника:
Шие-На
Број На Модел На:
SWCD12
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
Правоаголна форма octagonal
боја:
езеро сино
Материјал:
AAAA+ Кристално Стакло
Големина:
8x10mm 10x14mm 13x18mm 18x25mm
Ноктот форма :
Анти кука D форма

Слични производи во категоријата