• Неодамнешно
  • -19 %
YANRUO 2058NoHF Светлина Sapphire AB Рамен Грб Rhinestones Не се Топло-Fix Лепак За Кристално Стакло Чевли Rhinestones Камења За Облека

YANRUO 2058NoHF Светлина Sapphire AB Рамен Грб Rhinestones Не се Топло-Fix Лепак За Кристално Стакло Чевли Rhinestones Камења

DEN 384.00
DEN 474.72

Количината на стоката
Това е достапна

Сепак, ние ќе ве информираме преку е-маил.

Клучни карактеристики

Големина:
SS16, SS20
Број на Компјутери:
1440pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
YANRUO
Обликот:
Круг
Техника:
Лепак За
Материјал:
Кристално
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Број На Модел На:
Не Hot Fix Облека Камења
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
боја:
Светлината Sapphire AB
Димензии:
SS16 (3.8-3.9)mm SS20 ( 4.6-4.8)mm
Се користи како:
Ноктите Уметност Камења Облека, Облека, Додатоци Чевли Се Облекуваат Кеси
Број На Модел На:
Не Hot Fix Rhinestones
Обликот:
Flatback Тркалезно Лице Без Лепак Камења Монистра
Материјал:
кристално стакло
Пакет:
1440pcs

Слични производи во категоријата