• Неодамнешно
  • -40 %
JUNAO 24*40cm Транспарентен Кристал AB амбуланта корегирање Rhinestones Мрежа Трим Јасни Кристали Appliques Смола Strass Синџир Бенд За Облека

JUNAO 24*40cm Транспарентен Кристал AB амбуланта корегирање Rhinestones Мрежа Трим Јасни Кристали Appliques Смола Strass Синџир

DEN 763.00
DEN 1272.00

Количината на стоката
Това е достапна


JUNAO 24*40cm Транспарентен Кристал AB амбуланта корегирање Rhinestones Мрежа Трим Јасни Кристали Appliques
Смола Strass Синџир Бенд За Облека
Материјал : Кристал Мрежа На Вратите .
Боја : AB Rhinestones ,Јасни Кристали .
Mesh Големина : 24*40cm Rhinestones Плоскости .

Оваа амбуланта корегирање rhinestones мрежа,на дното имаат Топла Топи Лепило, кога на железо,Контрола на температура во 130-180°,од Топло Топи Лепило ќе се стопи,препорачуваме железо форма на задниот дел од решетката.ако ви се допаѓа , вие исто така може да го користите rhinestones лепак да лепак за .можете да ја исечете и splice во што треба форма!
Вашата цел ќе бидат испратени до вас aliexpress адреса,па ве молиме да ја потврдите вашата адреса повторно. Генерално ,ние испраќаат преку кина пост воздухот, времето за испорака е 15-39 дена (Аргентина, Чиле и Бразил се земе ≥90 дена) Ако се итно да се добие стоката, можете да изберете express (DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, 3-6 дена), EMS 5-10 дена .
Поддршка Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union Трансфер. Ако сакате да се плати преку друг метод,ве молиме контактирајте со нас преку trademanager или е-пошта.
Ако предмети се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена. Откако се врати била примена, ќе испрати наплата до вас.
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете 5 Stra повратни информации. Ако не сте задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. ние ќе се потрудиме да се справи со тоа . Вашето задоволство е многу важна за нас.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Смола
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Обликот:
Лента
Бренд Име:
JUNAO
Број На Модел На:
JUNAO-Strass Мрежа
Стил:
Flatback
Техника:
Топло-Fix
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Точка име :
кристал мрежа
Материјал:
амбуланта корегирање rhinestones
посебни:
Кристали Appliques
Тип:
strass бенд
боја:
кристал ab rhinestones
Камења големина:
SS12 -3мм Смола Кристали
Шема:
Rhinestones Синџир
Употреба:
Кристал За Облека
Пакување:
Strass Синџир
превозот:
Бесплатен превозот

Слични производи во категоријата