• Неодамнешно
  • -5 %
Помине уметност Кристал Сина Опал Стакло камења SS6-SS20 Лепак за бесплатен превозот

Помине уметност Кристал Сина Опал Стакло камења SS6-SS20 Лепак за бесплатен превозот

DEN 496.00
DEN 521.76

Количината на стоката
Това е достапна

Ние нудиме бесплатен превозот во светот. Повратни информации : -Ако сте незадоволни од било која причина, немојте да биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Обично трае 7-10 Работни дена за САД. -Доколку сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД. ПАКЕТ БРОД ДА Повеќето земји на светот(Ако не можете да одберете превозот земјата, тоа значи дека не можеме да брод на вашето место). Потоа да се добие уникатен адреса за враќање. ќе донесе погрешна големина или погрешно објект). Вашиот врати производот(ите) не ќе бидат обработени без завршено RMA. - За сите се вратат на производи за клиенти МОРА да контактирате со нас за враќање адреса. Производи треба да бидат вратени со оригинални пакети и мора да се врати во нова состојба со сите додатоци и пакување. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека секој клиент 100% задоволни и да ги реши било каков проблем за вас, и секогаш остави позитивни повратни информации за да сите наши клиенти. Ако враќањето не е поради грешка на купувачи, на пример, погрешно ги купите, нема потреба од батерии по трансакција, или на други вештачки штети, P&P ќе бидат одземени при враќање. - Ако треба да се вратите, ве молиме проверете два пати за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда. - Сите НЕ-Продавачот Грешка се враќа за наплата се предмет на 20% ре-порибување за провизии и купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест.Точка име : да се Шие на кристал Материјал : Стакло Облик : Тркалезна Боја : Сина Опал Процес : лепак за Употреба : DIY,Облека,торба,чевли,Помине уметност Пакување : Превозот : Пакети обично се испраќаат во рок од 2 работен ден по приемот на плаќање и се испраќаат . - Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставници преку е-маил за овластен RMA број. Целосна Една Година Ограничена Гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот.

Клучни карактеристики

боја:
SS6 1440, SS8 1440, SS10 1440, SS12 1440, SS16 1440, SS20 1440
Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
Сина опал
Бренд Име:
TENGJIAN
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Лепак За
Материјал:
Стакло
Употреба:
Помине Уметност
Техника:
Лепак За
Големина:
SS6-SS20

Слични производи во категоријата