• Неодамнешно
  • -20 %
10 Метри SS8.5 2,5 mm Кралска Сина Боја Дијамант Кристали Rhinestones Сребро Позлатен Поставување Синџир Намали за Шиење Торби за чевли Headband

10 Метри SS8.5 2,5 mm Кралска Сина Боја Дијамант Кристали Rhinestones Сребро Позлатен Поставување Синџир Намали за Шиење Торби

DEN 460.00
DEN 575.52

Количината на стоката
Това е достапна

com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!
. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.
Должина : 10 метри
Материјал : Кристално
Големина : 2,5 mm
Боја : Кралска Сина
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Го красат со торба,косата клип,облека,табели,свеќи,вазни,торта стои,столици или нешто што може да се замисли. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.
Можете да ја исечете тоа да било посакуваната должина.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.com DHL 3-5 дена www. Превозот 1). И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Состојба : 100% Сосема нов.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www. Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам. Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
SS8.5
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Големина:
2.5mm
Стил:
Flatback
Обликот:
Плоштад
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Техника:
Шие-На
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
МОНО

Слични производи во категоријата