• Неодамнешно
  • -40 %
Мешана Боја Камелеон Кристал DIY Сјајот Акрилик AB Rhinestones Помине Тркала Шарм 3D Помине Уметност Украси за Нокти Ноктите Алатка

Мешана Боја Камелеон Кристал DIY Сјајот Акрилик AB Rhinestones Помине Тркала Шарм 3D Помине Уметност Украси за Нокти Ноктите

DEN 66.00
DEN 109.44

Количината на стоката
Това е достапна


Здраво драг пријател :
Ако ти си gonna цел голем број на ноктите rhinestones, pls не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви понудиме competitve цена.
Карактеристики :
100% сосема нов
Професионални помине сјајот rhinestones
Дизајн : Шарм сјајот круг срцето rhombic форма
Употреба : Лесна примена користите само малку лепак потоа притиснете на вашите нокти.
Карактер : Супер сјајна,направи што повеќе шармантна и привлечна
Пакување Содржина :
1 Тркала Помине Rhinestones

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Тежина:
13g
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
MB171337
Големина:
Acrylic Nail Rhinestones
Бренд Име:
MIOBLET
Количина:
1 Тркала

Слични производи во категоријата