• Неодамнешно
  • -30 %
2017 Нови Пристигнување 2 парчиња Луксузни Рачно Дополнителните Приврзоци Шарм 3D Помине Уметност Кристал Легура Rhinestones DIY Украси За Нокти

2017 Нови Пристигнување 2 парчиња Луксузни Рачно Дополнителните Приврзоци Шарм 3D Помине Уметност Кристал Легура Rhinestones

DEN 80.00
DEN 114.72

Количината на стоката
Това е достапна

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ве молиме пополнете исплати во рок од 3 дена.
Нашата продавница е прилагоден од страна на професионални manicurists. Ве молиме да го користите со dotting алатки или nipper. Се враќа : Вие не може да има никаква причина за да се вратите во рок од 15 дена после потврда на приемот.
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние само се обезбеди високо-крај легура кристал помине уметност декорација, не се споредуваат со други се ниско-одделение, ниска цена rhinestones!
2. Повратните информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Но ќе ја преземе контролата на сите трошоците за враќање. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Цената е за 2 компјутери/многу, не 1 парче!
3. Плаќање : Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барања со предмети. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние сме Запознаени со помине уметност процес и професионални помине производи.2017 Нови Пристигнување 2 парчиња Луксузни Рачно Дополнителните Приврзоци Шарм 3 D Помине Уметност Кристал Легура Rhinestones DIY Украси За Нокти
Име Луксузни Рачно Дополнителните Приврзоци Количество 2 парчиња Материјал Алуминиум + Стакло + Бисер Description : Како помине совети декорација, тие го прави имате многу опции бидејќи не се лесно да се работи и да се создаде, што го прави вашиот ноктите посебни и glittery секојдневно. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас со Trademanager или e-mail и да се обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Големина:
6 shapes
Број На Модел На:
ND511
Материјал:
Метал
Тежина:
10g
Количина:
2 парчиња/многу
Материјал:
Акрилик&Метал
Функција:
3D Помине Уметност Кристал Легура Rhinestones
Класификација:
Маникир Кристал Сјај
Карактеристично:
За Гел лак УВ Гел
Тип:
Tassel Приврзоци за Нокти

Слични производи во категоријата