• Неодамнешно
  • -15 %
1 Кутија Кристал Помине Уметност Блеска Bowknot Круна Совети Rhinestones Украси DIY Нокти Дизајн Полирање на Нокти Decors

1 Кутија Кристал Помине Уметност Блеска Bowknot Круна Совети Rhinestones Украси DIY Нокти Дизајн Полирање на Нокти Decors

DEN 98.00
DEN 115.68

Количината на стоката
Това е достапна


1 Кутија Кристал Помине Уметност Блеска Bowknot Круна Совети Rhinestones Украси DIY Нокти Дизајн Полирање на Нокти Decors
Функција
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
3 D Rhinestones Помине Декорации
Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти
Чистење на површината на ноктите, ќе се применуваат на база на полски, стави обликот ви се допадна на ноктите
Вие исто така може да ги користите за декорација на вашиот телефон,дома,стакло,телото уметност,и др
Бои : како фотографија покажува
Големина на тркало : КОЛ 6 CM Прибл.
Пакет Содржина :
1 Тркала Помине Декорација ( Лажни нокти не се вклучени)
Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер
1. Љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата. 2. Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 1 до 3 работни дена. 3. Нашата цена не вклучува увозни давачки,локални даноци,ДДВ. 4. Поштенски serives е надвор од нашата контрола,понекогаш ќе биде одложен Ние обезбедуваме бесплатен 30 дневна гаранција за оваа точка. Ве молиме имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Mezerdoo
Големина:
Box Diameter
Количина:
1 Тркала
Тежина:
18g
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Материјал:
легура и кристално
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Број На Модел На:
3D Легура Помине Уметност Декорации
користат за:
ноктите гел, на доградба на акрилни нокти, ув смола занаети
Карактер:
Јасно Bowknot Цвеќиња Круна Дизајни Шарм
боја:
шарени
Нокти Алатки:
Сјајот На Ноктите Уметност Rhinestones
дизајн:
круна/bowknot/цвет
ноктите додатоци:
Bowknot Совети Rhinestones
Функција:
Помине Оркестарот Rhinestones
Ноктите Алатки:
3d Помине Уметност Декорација Тркала

Слични производи во категоријата