• Неодамнешно
  • -9 %
1Pcs Автомобил резервоар за Нафта покривање на резервоар за гориво покритие За Chevrolet Cruze 2009-2014

1Pcs Автомобил резервоар за Нафта покривање на резервоар за гориво покритие За Chevrolet Cruze 2009-2014

DEN 873.00
DEN 959.52

Количината на стоката
Това е достапна


Тоа е нова,Оем замена за вашиот автомобил! Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашата слика се прикажува во нашата продавница пред купување! Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка. Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета. Ако имате било какви други превозот барање, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе колекција изразат почит такса како реалност. Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено.
1 Pcs Автомобил резервоар за Нафта покривање на резервоар за гориво покритие За Chevrolet Cruze 2009-2014
За Chevrolet Cruze 2009-2014
Тоа е суровина боја,unprimed,треба да сликарство боја треба во ваша страна,ви благодарам. Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.
Се враќа Политика : Сите продажни дојде со нас 30 дена гаранција. Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!!! Ние секогаш се остави позитивни повратни информации!!!
. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
20%
45%
23%
2%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
12%
30%
40%
13%
5%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
5%
25%
30%
30%
10%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
10%
25%
40%
23%
2%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
30%
40%
15%
5%
Наплата
Други земји
Го оценувате (точка пристигна)
2-6 недели, доколку се повеќе од 6 недели ќе се наплата. Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро. Ви благодариме.5%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
20%
50%
20%
9. Ние правиме статистика, стоки пристигна во земјата на дестинација / регион грубо како што е прикажано подолу :
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
20%
30%
45%
4.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Резервоарот Опфаќа
Специјални Функции:
резервоар за гориво капа
Модел Година:
2009-2014
Бренд Име:
FUSDAR
Објектот Тежина:
0.0kg
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Должина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
SL1435
Автомобил модел:
За Chevrolet Cruze 2009-2014

Слични производи во категоријата