• Неодамнешно
  • -24 %
2018 Нови Чипка Bowknot Camisole Женски Блузи Поправете Топ Маица без Ракави Резервоарот Блуза Лето

2018 Нови Чипка Bowknot Camisole Женски Блузи Поправете Топ Маица без Ракави Резервоарот Блуза Лето

DEN 730.00
DEN 960.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Liva девојка
Стил:
Повик
Декорација:
Лак
Ткаенина Тип:
Chiffon
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Број На Модел На:
AD144
Материјал:
Полиестер

Слични производи во категоријата