• Неодамнешно
  • -30 %
Женска Тенкови Лабава Месечината, Сонцето, Ѕвездите Печатење Сечење На Врвот Исече Топ Женски Лето Без Ракави Camis Резервоарот На Врвот

Женска Тенкови Лабава Месечината, Сонцето, Ѕвездите Печатење Сечење На Врвот Исече Топ Женски Лето Без Ракави Camis Резервоарот

DEN 451.00
DEN 644.64

Количината на стоката
Това е достапна


100% Сосема Нов Специфики : 1cm=0.393 инчен, 1inch= 2.54 см
Големина Должина Биста Рамо - - S 46cm слободни 31cm - - M 47cm слободни 32cm - - L 49cm слободни 33cm - - - - - - - - Забелешка
1. Ве молиме следете ги големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да се 1-3cm разликата се должи на рачно мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
1.Мојот купување заштита времето ќе биде завршена, она што можам да направам?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува,ве молиме оставете порака.ние може да ви помогне да се прошири, да се заштити вашата нарачка.
2.Како да ги пратите пратката и знаеш каде е сега?
Можете да ги копирате вашите следење на број и го стави во овој линк за следење :
3.Како да избегне да плати царина.
Ние обично изјавуваат ниска цена за да се избегне царина. Но, понекогаш поради тоа што на различни политики во различни земји, тоа треба да се плати од страна на купувачот. И да ги изразат испорака ,треба да оставите порака да ни каже колку вредност се изјасни во фактура кога ставање ред.
4.Како да знам која големина да нарачате?
Ако не знаат која големина одговара на себе, ве молиме контактирајте со нас. Раскажете ни ја вашата биста половината и колковите информации, ние може да совети големина за вас
5.Дали вие не падне на превозот и трговија на големо?
Да, можете само да се стави во вашите клиенти адреса кога ставање на ред и имајте на ум ова е капка цел,ние може да го следат и да не ја напушти која и за нашиот бренд информации во колет. Трговија на големо ,ќе им понуди попуст.
6.Може да ти испрати ми ја објект слики без лого?
Се разбира, Ние може да ви испрати на објектот слики без лого, ако сакате.можете да контактирате со нас.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Бренд Име:
skyyue
Материјал:
Полиестер,Spandex
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Број На Модел На:
650404
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
боја:
Црна, Бела
Големина:
S, M, L
Сезоната:
Лето
Пол:
Женски
Количина:
1 Компјутер
Жените Лето Резервоарот На Врвот :
Исечете Тенкови

Слични производи во категоријата