• Неодамнешно
  • -0 %
За Хонда CBF 600/CBF 1000/CB 1300/Hornet 600/NT 700/XL 700V/VFR 800/CB 1000 Мотоцикл Резервоарот Торба Водоотпорен Трки Пакет Кеси

За Хонда CBF 600/CBF 1000/CB 1300/Hornet 600/NT 700/XL 700V/VFR 800/CB 1000 Мотоцикл Резервоарот Торба Водоотпорен Трки Пакет

DEN 3781.00
DEN 3781.44

Количината на стоката
Това е достапна


ВНИМАНИЕ ве МОЛАМ : ве молам да ми кажете вашиот мотор бренд и мотоцикл модел кога ќе го поставите цел,(причина ние треба да го знаете за да одговара на опрема).Ви благодариме за поддршката! Thermoformed резервоарот торба , нуди целосна вчитување капацитет. Заврши со водоотпорен zips, дожд штит и паметен телефон опремен внатрешни работи џеб. Тоа е лесно да се инсталира без инструкции за инсталација. Димензии : 35cm x 25cm x 21cm Капацитет : 23 L
Пакетот вклучува : торба,дожд штит, планината заградата и завртки.
Овој вид на вреќа натпревар мотоцикл модел се како што следи :
Хонда, Хонда CBF 600 S / CBF 600 N (04 - 12) Хонда CBR 600 F (11 - 13) Хонда CBR 600 RR (05 - 06) Хонда CBR 600 RR (07 - 09) Хонда Hornet 600 / Hornet 600 ABS (07 - 10) Хонда Hornet 600 / Hornet 600 ABS (11 - 13) Хонда NT 700 Deauville (06 - 12) Хонда XL 700 V Transalp (08 - 13) Хонда VFR 800 VTEC (02 - 11) Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 1000 R (08 - 15) Хонда CBF 1000 / ABS (06 - 09) Хонда CBF 1000 / CBF 1000 ST (10 - 14) Хонда CBR 1000 RR (08 - 09) Хонда CBR 1000 RR (12 - 13) Хонда Crosstourer 1200 / Crosstourer 1200 DCT (12 - 15) Хонда VFR 1200 F (10 - 15) Хонда БЛАГАЈНИЧКИ 1300 S (10 - 15)
Хонда CB650 F / CBR650 F (14 - 15) Хонда VFR 800 F (14 - 15)
ТИП 2 за секој мотоцикл модел Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 1.6 kg (3.53 lb.) Пакет Големина : 50cm x 50cm x 50cm (19.69 во x 19.69 во x 19.69 во)

Клучни карактеристики

Објектот Ширина:
25cm
Објектот Должина:
35cm
Специјални Функции:
водоотпорен носат-отпорни,
Материјал Тип:
ПВЦ
Име На Модел:
Хонда CBF 600/CBF 1000/CB 1300/Hornet 600/NT 700/XL 700V/VFR 800/БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1
Објектот Висина:
21cm
Бренд Име:
MENAT ЗАСЕКОГАШ MENAT
Објектот Тежина:
1.6kg
Тип На Објект:
Резервоарот Кеси

Слични производи во категоријата