• Неодамнешно
  • -11 %
MPX4250DP СЕНЗОР РАЗЛ ПРИТИСНЕТЕ 36 PSI MAX НОВИ ОРИГИНАЛНИ

MPX4250DP СЕНЗОР РАЗЛ ПРИТИСНЕТЕ 36 PSI MAX НОВИ ОРИГИНАЛНИ

DEN 641.00
DEN 720.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Теорија:
Стандард

Слични производи во категоријата