• Неодамнешно
  • -10 %
Бесплатен превозот 5PCS ATMEGA88PA-СТП ATMEGA88PA НАТОПИ-28 MCU 8BIT 8KB НОВИ

Бесплатен превозот 5PCS ATMEGA88PA-СТП ATMEGA88PA НАТОПИ-28 MCU 8BIT 8KB НОВИ

DEN 369.00
DEN 409.44

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Теорија:
Стандард

Слични производи во категоријата