• Неодамнешно
  • -11 %
10PCS/МНОГУ SN74LS06N SN74LS06 74LS06N 74LS06 НАТОПИ-14 нови оригинални

10PCS/МНОГУ SN74LS06N SN74LS06 74LS06N 74LS06 НАТОПИ-14 нови оригинални

DEN 137.00
DEN 153.60

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Број На Модел На:
SN74LS06N
is_customized:
Yes
Теорија:
Стандард
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.035kg (0.08lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Слични производи во категоријата