• Неодамнешно
  • -10 %
Бесплатен превозот 100PCS SPP20N60C3 20N60C3 20N60 ДА-220 НОВИ ОРИГИНАЛНИ

Бесплатен превозот 100PCS SPP20N60C3 20N60C3 20N60 ДА-220 НОВИ ОРИГИНАЛНИ

DEN 3542.00
DEN 3936.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Теорија:
Стандард

Слични производи во категоријата