• Неодамнешно
  • -10 %
Бесплатен превозот 10 КОМПЈУТЕРИ K4D263238F-QC50 K4D263238F-КК K4D263238F K4D263238 TQFP100 Најдобар квалитет

Бесплатен превозот 10 КОМПЈУТЕРИ K4D263238F-QC50 K4D263238F-КК K4D263238F K4D263238 TQFP100 Најдобар квалитет

DEN 994.00
DEN 1104.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Теорија:
Стандард
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.3kg (0.66lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 3cm (3.94in x 3.94in x 1.18in)

Слични производи во категоријата