• Неодамнешно
  • -10 %
10PCS/МНОГУ ATTINY2313A-СТП ATTINY2313 НАТОПИ-20 НОВИ ОРИГИНАЛНИ

10PCS/МНОГУ ATTINY2313A-СТП ATTINY2313 НАТОПИ-20 НОВИ ОРИГИНАЛНИ

DEN 463.00
DEN 514.08

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Теорија:
Стандард

Слични производи во категоријата