• Неодамнешно
  • -11 %
Слузницата на копчињата / monitor тастатура матрица / мембрана тастатурата / control panel 1*2 20*40mm

Слузницата на копчињата / monitor тастатура матрица / мембрана тастатурата / control panel 1*2 20*40mm

DEN 661.00
DEN 743.04

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Теорија:
Стандард

Слични производи во категоријата