• Неодамнешно
  • -11 %
Бесплатен превозот 10PCS PIC16F630-I/P PIC16F630 НАТОПИ-14 НОВИ ОРИГИНАЛНИ

Бесплатен превозот 10PCS PIC16F630-I/P PIC16F630 НАТОПИ-14 НОВИ ОРИГИНАЛНИ

DEN 421.00
DEN 473.76

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Теорија:
Стандард

Слични производи во категоријата