• Неодамнешно
  • -10 %
Бесплатен Превозот 10PCS/МНОГУ НОВ SS495 SS495A Близина Детектор СЕНЗОР СВ САЛА ЕФЕКТ RATIOMETRC НОВИ ОРИГИНАЛНИ

Бесплатен Превозот 10PCS/МНОГУ НОВ SS495 SS495A Близина Детектор СЕНЗОР СВ САЛА ЕФЕКТ RATIOMETRC НОВИ ОРИГИНАЛНИ

DEN 426.00
DEN 472.80

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Теорија:
Стандард
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.3kg (0.66lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 3cm (3.94in x 3.94in x 1.18in)

Слични производи во категоријата