• Неодамнешно
  • -11 %
PS22056 Најдобар Квалитет

PS22056 Најдобар Квалитет

DEN 854.00
DEN 960.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Теорија:
Стандард
Податоци:
igbt моќ модул
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.2kg (0.44lb.)
Пакет Големина:
6cm x 10cm x 10cm (2.36in x 3.94in x 3.94in)

Слични производи во категоријата