• Неодамнешно
  • -7 %
10PCS STM32F103RBT6 LQFP64 STM32F103 QFP64 QFP нови и оригинални бесплатен превозот

10PCS STM32F103RBT6 LQFP64 STM32F103 QFP64 QFP нови и оригинални бесплатен превозот

DEN 832.00
DEN 895.20

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
is_customized:
Yes
Теорија:
Стандард
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
8cm x 8cm x 3cm (3.15in x 3.15in x 1.18in)

Слични производи во категоријата