• Неодамнешно
НОВИ реле FRL-264 D024/01CK 24VDCFRL-264 D024-01CK 24VDC DC24V 24V 6PIN

НОВИ реле FRL-264 D024/01CK 24VDCFRL-264 D024-01CK 24VDC DC24V 24V 6PIN

DEN 1200.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се.
Контактирајте со НАС
1. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress.
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние'll наплата или размена за вас . Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress.

Клучни карактеристики

Големина:
1PCS, 5PCS
Теорија:
Електромагнетни Штафета
Број На Модел На:
FRL-264 D024/01CK реле
Употреба:
Заштитни
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Извор На Енергија:
DC

Слични производи во категоријата