• Неодамнешно
  • -10 %
Бесплатен Превозот 5PCS 23LC1024-I/SN 23LC1024 SRAM 1MBIT SDI / SQI 20 MHZ SOP8 PIC23LC1024-I/SN НОВИ ОРИГИНАЛНИ 23LCBI

Бесплатен Превозот 5PCS 23LC1024-I/SN 23LC1024 SRAM 1MBIT SDI / SQI 20 MHZ SOP8 PIC23LC1024-I/SN НОВИ ОРИГИНАЛНИ 23LCBI

DEN 659.00
DEN 732.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Теорија:
Стандард

Слични производи во категоријата