• Неодамнешно
  • -10 %
100PCS TL494CN TL494 НАТОПИ-16 PWM НОВИ ОРИГИНАЛНИ

100PCS TL494CN TL494 НАТОПИ-16 PWM НОВИ ОРИГИНАЛНИ

DEN 516.00
DEN 573.60

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Теорија:
Стандард
Состојба:
Нови
MPN:
Нови

Слични производи во категоријата