• Неодамнешно
  • -11 %
реле G2R-1-E-DC24V оригинални 16A G2R-1-E-24VDC 16A 8 нозе реле 24v 8pin реле G2R-1-E

реле G2R-1-E-DC24V оригинални 16A G2R-1-E-24VDC 16A 8 нозе реле 24v 8pin реле G2R-1-E

DEN 599.00
DEN 672.48

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Теорија:
Стандард

Слични производи во категоријата