• Неодамнешно
  • -10 %
Бесплатен превозот 50PCS FQPF5N60C 5N60 MOSFET N-ГЛ 600V 4.5 ЗА 220F НОВИ ДОБАР КВАЛИТЕТ

Бесплатен превозот 50PCS FQPF5N60C 5N60 MOSFET N-ГЛ 600V 4.5 ЗА 220F НОВИ ДОБАР КВАЛИТЕТ

DEN 380.00
DEN 422.40

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Теорија:
Стандард

Слични производи во категоријата