• Неодамнешно
  • -10 %
100PCS SN74HC273N 74HC273 74HC CMOS 74273 НОВИ Инструменти

100PCS SN74HC273N 74HC273 74HC CMOS 74273 НОВИ Инструменти

DEN 945.00
DEN 1050.24

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Теорија:
Стандард
Состојба:
Нови
MPN:
Нови

Слични производи во категоријата