• Неодамнешно
  • -10 %
10PCS/МНОГУ MC33152PG MC33152 MC33152P DIP8 НОВИ ОРИГИНАЛНИ

10PCS/МНОГУ MC33152PG MC33152 MC33152P DIP8 НОВИ ОРИГИНАЛНИ

DEN 280.00
DEN 311.04

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Теорија:
Стандард

Слични производи во категоријата