• Неодамнешно
  • -11 %
BLF244 ТРАНЗИСТОРИ RF DMOS SOT123A

BLF244 ТРАНЗИСТОРИ RF DMOS SOT123A

DEN 1004.00
DEN 1128.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Теорија:
Стандард

Слични производи во категоријата