• Неодамнешно
  • -10 %
5PCS БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ DS2423P+T&R DS2423P DS2423 IC SRAM 4KBIT 6TSOC НОВИ ОРИГИНАЛНИ

5PCS БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ DS2423P+T&R DS2423P DS2423 IC SRAM 4KBIT 6TSOC НОВИ ОРИГИНАЛНИ

DEN 1670.00
DEN 1855.68

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Теорија:
Стандард

Слични производи во категоријата