• Неодамнешно
  • -11 %
Нови оригинални Реле G2R-2-5V G2R-2-DC5V G2R-2-5VDC два отворени две затворени / 5A 8 нозе реле 5v 8pin / реле

Нови оригинални Реле G2R-2-5V G2R-2-DC5V G2R-2-5VDC два отворени две затворени / 5A 8 нозе реле 5v 8pin / реле

DEN 478.00
DEN 537.12

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Теорија:
Стандард

Слични производи во категоријата