• Неодамнешно
  • -10 %
Бесплатен превозот ATMEGA16U2-АУ ATmega16U2 16KB QFP32 USB контролори нови оригинални

Бесплатен превозот ATMEGA16U2-АУ ATmega16U2 16KB QFP32 USB контролори нови оригинални

DEN 1012.00
DEN 1124.64

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Теорија:
Стандард

Слични производи во категоријата