• Неодамнешно
  • -10 %
50PCS/МНОГУ K2605 2SK2605 ДА-220F

50PCS/МНОГУ K2605 2SK2605 ДА-220F

DEN 708.00
DEN 786.24

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Теорија:
Стандард

Слични производи во категоријата